Access Beden Prosesleri

Access Beden Prosesleri

Access Beden Prosesleri

ACCESS BEDEN PROSESLERİ (ACCESS BODY PROCESS) 


Access Beden Prosesleri geçmiş yaşamlarımızdan ve şimdiki yaşamımızdan taşıdığımız ve bizi bloke eden duygu düşünce ve inanç kalıplarımızın hücrelerimizde ve bedenimizde yarattığı etkileri çözen, bedene el ile dokunularak yapılan, çok güçlü enerji çalışmalardır. 

Hücrelerinizin hafızası vardır. Tüm hayatlar boyunca yaşanılan travmalar, diğer insanları anlamaya çalışırken hücrelerimize kopyaladığımız, ağrı, acı, eziyet ve duygular, Dünya gezegeninde yaşarken yer çekiminin ve satın aldığımız tüm yargı ve bakış açıları, hücrelerimizde deformasyon yaratır ve bunun sonucu olarak da fiziksel rahatsızlıklar ve aynı zamanda bunun hayatımıza yansıyan blokajlar yaşanmaya başlar. 


Access Beden Prosesleri, Tüm bu durumları elimine etmek ve yok etmek için kullanılan sıra dışı ve çok keyifli uygulamalardır. 


Beden prosesleri seminerinde toplam 52 proses vardır. Prosesler katılımcıların enerji düzeyine, katkı almak istedikleri konuya göre değişiklik göstermektedir. 

1 günlük Beden Prosesleri Sınıfında 1 proses ya da 2 proses öğrenebilirsiniz. Beden üzerinde uygulama yaparak öğreneceğiniz bu sınıflara katılımın hiçbir ön koşu yoktur. Herkes katılabilir. Ve Herkes öğrenebilir. Tek beden Prosesi eğitimi yaklaşık olarak 3-4 saat, 2 beden prosesi eğitimi ise yaklaşık 7-8 

saat sürmektedir. 


PROGRAM İÇERİĞİ (1 GÜN/8 SAAT) 

➩ Detaylar için lütfen Mage Akademi ile iletişime geçiniz. 


Satın Alarak Aramıza Katılın, Yol Arkadaşı Olalım!

2.000.00 ₺