5 Ekim 36. Online Kudretini Uyandır Milat Workshop

5 Ekim 36. Online Kudretini Uyandır Milat Workshop

5 Ekim 36. Online Kudretini Uyandır Milat Workshop

46 yaşında 70 yaşında hisseden ben, şu an 53 yaşındayım ve “Emekli olunca ilaçlarını yanında gezdirmelisin, 1 poşet ilaç kullanmalısın, bizden geçti.” bakış açılarını reddederek 24 yaşında hissediyorum. Bu değişim nasıl oldu? Hadi anlatalım.


Bize hayatı öğreten aile, çevre yıllar öncesine ait. Teknoloji olmayan bir çağda doğanlar şu an Dünya’ya uyum sağlamak adına kendilerini geliştirme gayretinde. Değişimi reddedenler eski paranın tedavülden kalktığı gibi “Ölüyor ve gömülmeyi bekliyor.” Bu güncellenme gayretini maksimuma çıkarmak bilinçaltımızı değiştirmekle mümkün. Peki bilinçaltı nedir?


Bilinçaltı bize 0-7 yaş arası verilen bir harita gibi düşünebiliriz. Bu harita diyelim ki Ankara haritası olsun.

İstanbul’dayız ve Ankara haritasıyla bir yer bulmaya çalışıyoruz. Bulabilir miyiz? Elbette hayır.

İşte bu şekilde bize öğretilmiş olan “yapamassın, çok para haramsız olmaz, bu dünya kötü, az aşım ağrısız başım, insanlar çıkarcıdır” vb inançlardan dolayı hayatımızda bize çok değer verecek insanlar bulamıyor, insanların değiştiği ama olayların benzerlik gösterdiği bir hayat yaşıyor, bolluk berekete ulaşamıyor, kendimizi bir türlü sevemiyoruz. Peki ne yapabiliriz?


46 yaşında Rahim kanseri teşhisi koyulan ben, bu olayın hikmeti ilahisini sormuş, kullandığımız kelimelerin, bilinçaltımızın vücudumuza olan etkilerini öğrenmiş, eğitimler almaya başlamıştım. Şükürler olsun ki bu hastalığımı şifaya dönüştürmüş, bildiklerimle çevreme katkı olmaya başlamıştım. 


Bu yolculuk neticesinde Mage Akademi olarak oğlumla, Toprağımla 3 yıldan uzun sürede şükürler olsun 5200+ öğrencimizle 42 ülkeye ulaştık. 


Siz de kendinizi güncellemek, öğretilmiş hayatınızı bir kenara bırakarak daha fazlasına layık olduğunuzu farketmek, “Mutlu olan insan sağlıklı olur.” İfadesindeki gerçek mutluluğa geçmek isterseniz programlar yapıyoruz.


Yaptığımız tüm eğitimlerin iksir konularını anlattığımız, çalışmalarını yaptığımız bir programımız var. Kudretini Uyandır Milat Workshop


❓Amacımız?

Amacım karanlıkta kalmış kadınlara ışık olmaktı. Ben karanlığımı Rabbimin nuru ve ilmiyle aydınlatmıştım. Karanlıkta kalmış kadınlara anlatmalıydım.


❓Tecrübemiz

Bugüne kadar 35 workshop ile 2480+ katılımcımız oldu. Hayatlarında bir çok farkındalık, değişim, güzellik oldu. Bakış açıları değişti. Kariyer yolculukları hızlandı. Bolluk bereketleri arttı.


❓Neden Bu Program?

Adımıza, dinimize, okuyacağımız bölüme hatta evleneceğimiz kişiye bile başkaları karar verdi. Bilinçaltımızı değiştirerek kısır döngülerden, bize ait olmayan seçimlerden arınmak mümkün. Sen de kendi içindeki kudreti farketmek, gücünü açığa çıkarmak, tüm dünyanı değiştirmek istersen bu program tam sana göre. Gelen sen ile mezun olan sen söz veriyoruz farklı olacak. Buluşmamız için neler mümkün?🥰


❓İçerik Nedir?

İçerisinde 18 konu anlatımı ve 12 dönüşüm çalışması bulunduran, haftada 1 kez hafta içi akşamı Zoom üzerinden 3 saat eğitim anlattığımız ve bilinçaltı çalışmaları yaptığımız 10 hafta (70 gün) süren bir yolculuk.


Konu Başlıklarımız 

🥇Bilinçaltı Konusu ve Çalışmaları

🥇Kuantum Enerjisi ve Çalışmaları

🥇Frekans Konusu ve Yükseltme Çalışmaları 

🥇Kelimelerin Gücü ve Değiştirme Çalışmaları

🥇Bolluk Bereket Çalışmaları

🥇Para Çalışmaları

🥇4 Beden Dengeleme Çalışmaları

🥇7 Çakra Aktivasyonu

🥇Melekler

🥇Hastalıkların Duygusal Sebepleri

🥇Ata Karmaları Çalışmaları 

🥇Hayaller Nasıl Gerçeğe Dönüşür?

🥇Şükür Enerjisine Geçme

🥇Koçluk ve İlişkiler

🥇Vizyon Çalışmaları

🥇Feng Shui(Ev Enerjisi) Düzenleme Çalışmaları

🥇Affetme Çalışmaları


❓Whatsapp Ödevleri

Ayrıca whatsapp grubumuz ile günlük etkili, kolayca yapılabilen ödevler veriyoruz.


🌍Dünya’nın farklı bölgelerinden arkadaşlarınız olan, güç takımına dönüştüğümüz mucizevi bir grup.


🖥Uzaktan eğitim sistemimiz ile 3 ay boyunca tekrarını izleyebileceğiniz, uluslararası geçerli katılım sertifikası veriyoruz, 👨‍👩‍👧‍👦aile bireyleriniz de sizinle birlikte programımıza ücretsiz katılabilmektedir.


🗓Tarih: 5 Ekim'den itibaren 10 Hafta Boyunca Her Perşembe 20:00-23:00

💵Katılım Ücreti: 5.710₺

🖥Detaylı Bilgi: www.mageakademi.com

☎️İletişim: +90 544 1818 999

Satın Alarak Aramıza Katılın, Yol Arkadaşı Olalım!

5.710.00 ₺

Yorumlar