Access The Bars

Access The Bars

🥇🌈🌎ACCESS BARS NEDİR?🌎🌈🥇

.

Access Enerji Dönüştürme (Enerji Dönüşüm Terapisi) sistemi Amerika’da Dr. Dain Heer ve Gary Douglas tarafından geliştirilen, 179 ülkede, 30 yıldır uygulanan bir çalışmadır.

🧠Başımızda bulunan 32 adet, zihinsel akupunktur noktaları olarak da tanımlayabileceğimiz ve Bars adı verilen elektromanyetik yüklerin saklandığı nörolojik sinaps noktaları bulunmaktadır.

Bu 32 nokta kontrol, şifa, farkındalık, para, iyileşme, zaman, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik, iletişim, umutlar, hayaller ve benzeri şeylerle ilgili düşüncelerimizin, fikirlerimizin, duygularımızın, inançlarımızın ve kararlarımızın depolandığı elektrik şarj deposudur.

💆🏼Access Bars seansında bu noktalara parmak uçları ile yumuşakça dokunularak, bu noktalar aktive edilir ve burada birikmiş elektrik yükü ile beraber o konu hakkında geçmişten getirdiğimiz tüm kısıtlamalar ve blokajlar elektro manyetik olarak serbest bırakılıp silinir.

🗑Bu uygulamayı bilgisayarınızın çöp kutusunda sakladığınız ancak bir türlü silemediğiniz, sizin önünüzü tıkayan, sizi bloke eden veya yavaşlatan dosyaların silinerek rahatlamanızı sağlamaya çalışan bir sistem gibi düşünebilirsiniz.

🕊Bu sayede, uzun zamandır sizi bloke eden ayağınızda bir pranga gibi yürümenizi yavaşlatan, kendinizi yorgun veya hep mücadele içinde bırakan, sizi kısıtlayan, engelleyen, korkularınızdan, endişelerinizden ve yargılarınızdan kurtulursunuz..

Hayatınız da artık işe yaramayan fuzuli yer işgal eden eskileri atıp, yeni ve harika şeyler yaratabileceğiniz, işe yarar yenilikleri kabul edebileceğiniz yeni yer açmış olursunuz.

Bu uygulama insanın kendine bilerek veya bilmeden koyduğu kısıtlamaları, istenmeyen anıları, karmalardan gelen blokajları ve tıkanıklıkları, kişiyi zihinsel takıntılarından dolayı fiziksel olarak hastalandıran düşünceleri bir daha geri dönmemek üzere kayıtlarından siler.


Access Bars Semineri 8 saat sürer. 

Access Consciousness kurucuları Gary Douglas ve Dr. Dain videosu izlenir.

2 çalışma size yapılır, 2 çalışma siz yaparsınız.

Gerekli tüm dökümanlar verilir ve gün sonunda uygulayıcı olursunuz. Bu ünvana Access Bars Uygulayıcısı denir.

Access Bars Kolaylaştırıcısı yani Eğitmeni olup sınıflar açmak için 3 farklı eğitmenden Access Bars semineri almanız gerekir.

ilk Seminer 1800₺+KDV

2. Seminer 900₺+KDV

3. Seminer 900₺+KDV

Yıllık eğitmenlik ücreti 250 dolar ücreti sistemden öder ve kolaylaştırıcı olursunuz.


Bu eğitimi 1 defa tamamlayan kişiler ACCESS CONSCIOUENSS onaylı ACCESS BARS PRACTITIONER sertifikasını almaya hak kazanırlar.

Bu eğitimi 3 eğitimi tamamlayan kişiler Access Consciousness'a yıllık eğitmenlik bedeli ödeyerek ACCESS CONSCIOUENSS onaylı ACCESS BARS FACILITATOR sertifikasını almaya hak kazanırlar.


PROGRAM İÇERİĞİ (1 GÜN/8 SAAT)

➩ Access Consciousness Nedir?

➩ Access Consciousness’in Amacı

➩ Her Şey Bir Soruyla Başladı

➩ Access’in Mantrası

➩ Access Temizleme Cümlesi

➩ Diğer Access Araçları

➩ BHCEEMCS

➩ JAIL’LER VE E=MC2

➩ Ek Beden Prosesleri

➩ Şeker, Tuz, Su, Enerji

➩ Bars - Temel

➩ Access Bars’ı Öğrenmek

➩ Bar Noktaları ve Açıklamaları

➩ Enerjiyi İzleyin

➩ Barlar ve Müzik

➩ Barları Boyutlar ile Çalıştırmak

➩ Barları Uzaktan Çalıştırmak

➩ Örnek Bars Çalışması

➩ Access Bars ile Daha Başka Ne Mümkündür?

➩ Access ile İlave Olasılıklar


Satın Alarak Aramıza Katılın, Yol Arkadaşı Olalım!

2.125.00 ₺